ASP Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: info@opcturkey.com
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

KEPServerEX 5.21 Sürümü Yayınlandı!KEPServerEX 5.21 Sürümü Yayınlandı! KEPServerEX yeni çıkan 5.21 sürümüyle birçok farklı sektör için yeni cihaz geliştirmeleri ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

KEPServerEX  5.21 Sürümü Yayınlandı!

Aşağıdaki özelliklerden yararlanmak için KEPServerEX versiyon 5.21'i indirin:

 

  • Çift yönlü haberleşmeyi sağlayan ThingWorx®AlwaysOn protokolünü kullanan yeni ThingWorx yerel istemci arayüzü. ThingWorx IoT Platformu için KEPServerEX Eklentisi ile birlikte kullanıcılar artık ThingWorx uygulamalarını daha hızlı ve kolay bir şekilde KEPServerEX'e bağlayabilir ve konfigüre edebilir.
  • OPC UA Sunucu arayüzü ve OPC UA İstemci driver'ındaki güvenlik geliştirmeleri adına OpenSSL bileşenleri 1.0.2h versiyonu güncellemesi
  • Allen-Bradley ControlLogix Ethernet driver, DataLogger, Media Level Redundancy, ve User-Configurable (U-CON) driver dahil olmak üzere 18 sunucu bileşeni, driver ve gelişmiş opsiyon performans iyileştirmesi ve bug düzeltmeleri

 

İndirmek için tıklayınız.