ASP Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: info@opcturkey.com
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

KEPServerEX V6.1 Sürümü Yayınlandı!

12 Nisan 2017

KEPServerEX V6.1 yeni driver ve driver güncellemeleri ile birlikte birçok farklı sektör için endüstriyel haberleşme ve Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlantısı sunuyor.

KEPServerEX  V6.1 Sürümü Yayınlandı!

KEPServerEX V6'nın küresel bağlantı, kullanılabilirlik ve performans geliştirmeleri üzerine kurulu olan KEPServerEX V6.1, işletme düzeyinde daha geniş cihaz bağlantıları için güçlü bir işlevsellik sunar. 

KEPServerEX V6.1 ile aşağıdaki yeni özelliklerden faydalanabilirsiniz:

  • OPC UA Client driver güncellemeleri ve yeni Siemens Plus Suite: Siemens S7-1500 ve yeni nesil B&R cihazlar da dahil olmak üzere gömülü OPC UA Sunucularına tam erişimi sağlayın. OPC UA Client güncellemeleri OPC UA Nano sunucu desteğini ve kompleks veri tipleri için desteği içerir. KEPServerEX, Siemens Plus Suite içeriğindeki Siemens ve OPC UA Client driver'ları ile birlikte S7-1500 PLC'lere Siemens onaylı üçüncü parti uygulama haberleşmesinden yararlanarak paket çözüm sunar. 
  • Configuration API güncellemeleri: Artık uzaktan IoT Gateway eklentisini de yapılandırabilirsiniz. Bu güncelleme ayrıca KEPServerEX Configuration Client olmaksızın Event Log mesajlarına erişim sağlar.
  • Mitsubishi Ethernet driver ve Omron NJ Ethernet güncellemeleri: Mitsubishi Ethernet driver'ı içerisindeki read block sizes ve group writes ayarlarını değiştirerek daha hızlı okuma yazma işlemleri sağlayın. Mitsubishi driver'ı bu güncellemeyle artık L ve QnA Serisi cihazları tamamıyla desteklemektedir, Omron NJ Ethernet driver'ı ise daha hızlı okuma performansı ve NX Serisi cihazlar için destek içermektedir.
  • Geliştirilmiş ThingWorx® ve KEPServerEX entegrasyonu: ThingWorx içerisindeki Thing'lere KEPServerEX tag'leri sorunsuzca map edin. Bu güncelleme entegrasyonu güçlendirerek ThingWorx kullanıcılarının KEPServerEX verilerini kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarını ihtiyaç duydukları belirli verilerden yararlanmalarını sağlar.
  • Yeni CODESYS driver'ı: KEPServerEX yeni CODESYS driver'ı ile birlikte CODESYS V2.3 ile programlanmış MES, SCADA, HMI sistemleri ile birlikte diğer veri toplama ve analiz uygulamalarına erişim sağlar.

 

İndirmek için tıklayınız.