ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

ThingWorx Manufacturing Apps

ThingWorx® Manufacturing Apps işletme boyunca geliştirilmiş performans için gerçek zamanlı veri görselleştirmesi sunar.

Ücretsiz Demo
ThingWorx Manufacturing Apps

Genel Bilgi

PTC'nin endüstri lideri IoT platformu ThingWorx üzerinde kurulan bu rol tabanlı uygulamalar sizin için fabrika tabanına, gerçek zamanlı endüstriyel verilere benzersiz bir görünebilirlik sağlar. Tamamen web üzerinden etkinleştirilen bu uygulamalar herhangi bir tarayıcı üzerinden erişilebilir; böylece kullanıcılar verileri gerçek zamanlı olarak izleyebilir, yorumlayabilir ve üzerinde işlem yapabilirler.

ThingWorx Manufacturing Apps, kontrol mühendisleri, bakım mühendisleri ile üretim müdürlerinin akıllı üretim girişimleri için benzersiz zorlukları aşması için oluşturulmuştur. Kullanıcı dostu uygulamalar, üretime herhangi bir etkisi olmadan bir saat içinde kurulabilir ve konfigüre edilebilir.

thingworks-3thingworks-2thingworks-1

Ürün Özellikleri

Controls Advisor
ThingWorx Controls Advisor, ThingWorx Manufacturing Apps'in bir parçasıdır ve görünürlüğü, verimliliği, fabrika zeminindeki makine performansını arttıran bir dizi rol tabanlı uygulamadır. Control Advisor, KEPServerEX®'in tüm örneklerine bağlanır ve kontrol mühendislerinin gerçek zamanlı olarak makine bağlantısını uzaktan izlemesine, analiz etmesine ve sorun gidermesine olanak tanır. Controls Advisor aynı zamanda veri haberleşme hatalarının anında bildirilmesini sağlar, böylece kullanıcılar planlanmamış aksaklıkları proaktif olarak önleyebilir ve fabrika tabanında üretkenliği artırabilir.
Asset Advisor
ThingWorx Asset Advisor, ThingWorx Manufacturing Apps'in bir parçasıdır ve görünürlüğü, verimliliği, fabrika zeminindeki performansı arttıran bir dizi rol tabanlı uygulamadır. Asset Advisor, KEPServerEX®'in tüm örneklerine bağlanır ve bakım mühendislerine ve teknisyenlere gerçek zamanlı olarak anormallik tespiti ve koşula dayalı izleme olanağı sunar. Asset Advisor tek bir platform üzerinden entegre, güncel veri görselleştirmesi sağlar, böylece bakım ekipleri, üretimi etkilemeden önce daha bilinçli kararlar alabilir ve sorunları düzeltebilir.
Production Advisor​
ThingWorx Production Advisor, ThingWorx Manufacturing Apps'in bir parçasıdır ve görünürlüğü, verimliliği, fabrika zeminindeki performansı arttıran bir dizi rol tabanlı uygulamadır. Production Advisor, KEPServerEX®'in tüm örneklerine bağlanır ve makine ve iş verilerini birleştirir, böylece fabrika yöneticileri geçerlilik, kalite ve OEE gibi en önemli performans göstergelerini gerçek zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde izleyebilir. Üretim hattı performansında ve statüsünde artan görünebilirlik ile tesis yöneticileri daha proaktif, bilinçli kararlar alabilir ve sürekli iyileştirme sağlayabilir.

Kaynaklar

Sistem Gereksinimleri

• 4 Çekirdek CPU • 16 GB RAM • 100 GB disk alanı • 10000 RPM ya da SSD • Ethernet kartı • Super VGA (800x600) ya da daha yüksek çözünürlük Öngereksinimler​ • KEPServerEX sürüm 6.2 veya daha üstü, ya da OPC Server Aggregator • Yüklü ve çalışır durumda .NET Framework sürüm 3.5.1 ya da 4.5

İşletim Sistemleri

• Windows Server 2016 • Windows Server 2012 • Windows Server 2008 R2 • Amazon EC2 Linux (64-bit) • Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7 Update 1 • Ubuntu 14.04 LTS