ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Teknik Destek

Destek ve Bakım anlaşmasına sahip müşterilerimiz, telefon,email veya uzak masaüstü bağlantısı ile sağlanacak destek hizmetlerinde önceliğe sahiptir. Teknik destek taleplerinizde lütfen ürün ve Activation ID bilgilerini belirtiniz.

Mail Gönder

Destek ve Bakım Programı

Destek ve Bakım Programı, Kepware'in yazılım uygulamaları için oluşturulmuş geniş bir servis planıdır. Bu program, yazılım güncellemeleri ve iyileştirmeleri ile Teknik Destek servislerini birleştirerek yazılımlarınızın yetenekli ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu sayede kritik otomasyon projelerinizin optimum performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu program, KEPServerEX, LinkMaster ve diğer bütün driver ve eklentileri kapsar.

Destek ve Bakım Programı'nın içeriği şu şekildedir:

  1. Versiyon güncellemeleri
  2. Sınırsız sayıda destek talebinize Teknik Destek sağlama
  3. Teknik makalelere, kullanım klavuzlarına veya Bilgi Bankası'na online erişim

 

Versiyon Güncellemeleri

Yüksek performanslı yazılımlarınızı stabil ve güncel tutmak, kesintisiz iş ve operasyonel verimlilik anlamına gelir. Destek ve Bakım Programı, en güncel özelliklere ve işlevselliğe erişmenizi sağlayarak sürekli artan bir performans elde etmenizi sağlar.

Destek ve Bakım Programı ile sahip olacağınız en yeni teknolojiler:

  • Güncel HMI, SCADA veya MES gibi client arayüzleri
  • Güncel OPC client arayüzleri
  • Cihaz firmware güncellemeleri
  • Server işletim sistemi güncellemeleri
  • Yeni driver, driver paketi ve eklentiler
  • En yeni özellik ve iyileştirmeler
  • Hata düzeltmeleri

 

Teknik Destek

Destek ve Bakım Programı ile uzman teknik destek ekibimizden otomasyon dünyasında karşınıza çıkabilecek her türlü haberleşme veya bağlantı sorunlarına destek alabilirsiniz. Teknik desteğin kapsamında kurulum, taşıma, konfigürasyon, güncellemeler, lisans yönetimi, sorun tanılama gibi konular bulunmaktadır.

Teknik Destek ekibimize +90 216 342 32 06 numaralı telefonumuzdan veya [email protected] adresine e-posta göndererek erişebilirsiniz.

Online Destek

Online Destek, kullanıcılara Kepware yazılımlarını self-servis olarak kullanabilmeleri için gerekli bilgi ve yardımcı araçlar sağlamaktadır. Online kaynaklarının arasında, yazılım güncellemeleri, ürün manualleri, sürüm notları ve Bilgi Bankası bulunur.

Satınalma

Destek ve Bakım Programı, bir, iki, üç veya beş yıllık olacak şekilde satın alınabilir.

Kullanıcılar, ilk satın almalarında toplamda 12 aylık bir Destek ve Bakım Programı'na sahip olmuş olur. Programın maliyeti, satın alınan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda daha fazla bilgi veya teklif almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Destek ve Bakım Yenileme

Destek ve Bakım Programı'nın süresi, lisansınızı satın aldıktan 12 ay sonra sona ermektedir. Bu sürenin ardından programdan faydalanmaya devam etmek için yıllık periyotlar ile anlaşmanızı yenilemeniz gerekmektedir.