ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Scheduler

KEPServerEX'in Scheduler eklentisi sınırlı bant genişliği ile networkler üzerinden yapılan client haberleşmelerini en verimli düzeye getirmek için client'tan server'a gönderilen veri isteme zamanlarını düzenler.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

KEPServerEX'in Scheduler eklentisi sınırlı bant genişliği ile networkler üzerinden yapılan client haberleşmelerini en verimli düzeye getirmek için client'tan server'a gönderilen veri isteme zamanlarını düzenler. Bir çok cihazdan belirli tag'ler için yapılan sorguların zamanlamasını ayarlar. Ayrıca Scheduler eklentisi kullanıcılara sorgulama başarısız olduğu zaman istisnai periyotları belirleme imkanı sunmuştur. Herhangi bir çakışma olduğunda hangi schedule'ın öncelikli olarak hizmet vereceğini belirlemek için her schedule önem derecesine göre konfigure edilebilir, server uygun olduğunda client'ları datalar ile beraber güncelleyecektir.

ÖZELLİKLER

  • Schedules when data communications occur across a network from one centralized source to best optimize available bandwidth
  • Prohibits "rogue" clients from hijacking network bandwidth with high scan rates
  • Provides visibility on network utilization to local and remote applications like HMIs and historians via System Tags
  • Configures multiple schedules to poll devices at certain intervals and during certain periods in the day, week, or month
  • Schedule tags from any device
  • Configures the priority of schedules relative to each other
  • Streamlines the configuration of schedules through a wizard or CSV import/export tools
  • Works with Kepware's advanced plug-in options for KEPServerEX

Bir eklenti, KEPServerEX haberleşme platformunun özelliklerinin kapsamını arttıran gelişmiş bir opsiyondur. Veriyi cihaz belleğindeki ham verinin ötesine taşıyarak verinin yararlılığını arttırır. 

Eklentiler tek tek lisanslandırılabileceği gibi suite içinde de lisanslandırılabilir. Bağlanabilirliği geliştirebilmek adına ilave eklentiler talep üzerine lisanlandırılabilir.