ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

BACnet/IP

KEPServerEX'in BACnet/IP driver'ı Bina Otomasyonu ve kontrol networkleri ile kullanmak için tasarlanmıştır. Bu ürün OPC, DDE, Advanced DDE, FastDDE veya SuiteLink destekleyen her HMI, SCADA, Historian veya Enterprise uygulamasına veri erişimi sağlar.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

KEPServerEX'in BACnet/IP driver'ı Bina Otomasyonu ve kontrol networkleri ile kullanmak için tasarlanmıştır. Bu ürün OPC, DDE, Advanced DDE, FastDDE veya SuiteLink destekleyen her HMI, SCADA, Historian veya Enterprise uygulamasına veri erişimi sağlar. Ethernet üzerinden BACnet protokolünü kullanarak (genellikle "BACnet/IP" veya "Annex J" olarak bilinir) ekipmana bağlanabilirlik özelliği sağlar. Farklı türdeki BACnet networkündeki cihazlarına BACnet gateway cihazlarını kullanarak erişilebilir. 

ÖZELLİKLER

  • BACnet verisini OPC uyumlu HMI/SCADA uygulamalarına entegre eder
  • OPC, özel protokoller, ve IT protokolleri (MQTT, REST, ODBC, ve SNMP dahil)  gibi analitik paketlere, portföy yönetim araçlarına, Big Data'ya, ERP ürünlerine ve HMI/SCADA'lara ve başlıca otomasyon birimlerine BACnet verisini kullanılabilir hale getirir.
  • Otomatik Cihaz Bulmayı destekler
  • Yazma komutlarının önceliğini belirleyen Command Priority'yi destekler
  • Mesaj Bölümlemeyi etkileyene Application Protocol Data Unit (APDU)'yi destekler
  • Cihaz sorgulama aracılığıyla Otomatik Tag Oluşturma'yı destekler
  • Bu Standart Nesneleri destekler: Accumulator, Analog Input, Analog Output, Analog Value, Averaging, Binary Input, Binary Output, Binary Value, Calendar, Command, Device, Event Enrollment, File, Group, Life Safety Point, Life Safety Zone, Loop, Multi-State Input, Multi-State Output, Multi-State Value, Notification Class, Program, Schedule, and Trend Log
  • Change of Value, Change of State, Out of Range, Unsigned Range, ve Command Failure dahil olmak üzere çeşitli Event States için içsel ve algoritmik bildirimler için Doğrulanmış ve Doğrulanmamış Olay Bildirimlerini destekler

 

PROTOKOLLER

  • BACnet/IP (Annex J)