ASP Otomasyon A.Ş.
Adres: Barbaros Mh. Başkan Sk. No: 14/2 Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 342 3206
Telefon: +90 (216) 342 3355
E-mail: [email protected]
İletişim Formu

İletişim Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Industrial Data Forwarder for Splunk

Industrial Data Forwarder for Splunk opsiyonu, Operasyon Tekhnolojileri (OT) ile Bilgi Teknolojilerini (IT) birbirine bağlayarak KEPServerEX yazılımının kapsamını arttırır ve makine verilerini Big Data ve Internet of Things (IoT) platformuna taşır.

Ücretsiz Demo

Genel Bilgi

 

Industrial Data Forwarder for Splunk opsiyonu, Operasyon Teknolojileri (OT) ile Bilgi Teknolojilerini (IT) birbirine bağlayarak KEPServerEX yazılımının kapsamını arttırır ve makine verilerini Big Data ve Internet of Things (IoT) platformuna taşır.

Industrial Data Forwarder for Splunk opsiyonu, KEPServerEX yazılımının desteklediği 150'den fazla driver için endüstriyel sensörlerden ve makinelerden direk olarak alınan gerçek zamanlı verileri kusursuz bir şekilde Splunk® yazılımına ve bulut sistemlerine aktarır. Kullanıcılara web sitelerden, uygulamalardan, serverlardan, networklerden, sensörlerden ve mobil cihazlardan çekilen bütün verileri görüntüleme ve analiz etme gibi imkanlar sunar.

 

ÖZELLİKLER

  • KEPServerEX'ten Splunk'a gerçek zamanlı veri akışı
  • PLC, RTU, makine ve sensör gibi binlerce cihazdan veri toplama
  • Splunk içerisinde arama yapmayı kolaylaştırma için custom meta data ekleme
  • Veri akışını optimize etme için Deadband desteği
  • Hızlı proje oluşturma için tagleri import ve exprort etme
  • Aynı anda çoklu Splunk bağlantı desteği

 

Gelişmiş opsiyonlar, KEPServerEX haberleşme platformunun kabiliyetlerini genişletmek içindir. Bir cihazın belleğindeki ham veriyi transform ederek verinin kullanılabilirliğini arttırır.

Gelişmiş opsiyonlar tek tek lisanslandırılabileceği gibi suite içinde de lisanslandırılabilir.